يک ايدهء عالی

مقدمه:
انگار طوفان وبلاگ نويسي هم در حال فروكش كردن است و ديگر از گرماي آن خبري نيست. به وبلاگهاي قديمي كه سر مي زني يا خداحافظي كردن و يا دير به دير ويلاگشان را به روز مي كنند.
بانيان اين طرح(نواي من و جايي براي هيچ كس) براي گرما بخشيدن به فضاي بي روح وبلاگ نويسي وبراي رشد وبلاگهاي تخصصي نويسندگي اين وبلاگ را تاسيس كردند.
اگر به قسمت نظر خواهي هاي هر وبلاگ مراجعه كنيد ،اكثر نظرها ربطي به نوشته ندارد و در بيشتر مواقع نوشته نقد نمي گردد ، بلكه فقط براي اينكه نويسنده به آن وبلاگ هم سر بزند نوشته شده است.
ولي ما در اينجا با برگذاري مسابقات مقاله نويسي وداستان نويسي وآشنايي وبلاگ نويسان با يكديگر سعي بر شكستن اين سنت، و پايه گذاري انتقاد سازنده به جاي تعارف داريم.
نياز به خواننده يا به بيان بهتر به خوانده شدن و مورد نقد قرار گرفتن خواست هر نويسنده مي باشد.اميد است با كمك و همياري شما اين ايده رنگ واقعيت به خود بگيرد .

شرايط ثبت نام:
1) قرار دادن لينك اين سايت در وبلاگ خود.
2)عدم استفاده از نوشته هاي غير اخلاقي در وبلاگ.

نحوه ثبت نام:

كافي است نام ، نام وبلاگ،تحصيلات وايميل خود را در قسمت ثيت نام وارد كنيد. و اگر شرايط قيد شده دروبلاگ رعايت شده بود، نام شما و وبلاگتان در قسمت اعضا ذكرمي شود.و شما مي توانيد در فراخوانها شركت كرده و از نقاط قوت و ضعف نوشته هايتان آگاه شويد.

مزايا:
1) تبليغ وبلاگ شما
2) آشنايي با ديگر وبلاگ نويسان
3) شركت در مسابقات و آگاهي از توانايي ها
....
نحوه لينك دادن:
كافيست متن زير را در ويرايش قالب خود قرار دهيد.

پندار نامه

/ 2 نظر / 6 بازدید
م.مهر

سلام آميرزا ما هم ميخوايم ثبت نام کنيم......به دوستانتون آدرس من رو هم بده...